KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16569161
nr 1656 9161
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade och daterade, yttermått inklusive ram: 47x39,58x48 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
måndag 11 november 2024
kl 19:55:53
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe